Сакам бебе – Ум

Бременоста е период полн со емоции, промени на различни нивоа, созревање и инспирација за нов живот. Ова е време кога парот се соочува со нова…

Спонтан абортус, тоа е еден од најтажните и најтрауматичните моменти во животот на жената. Справувањето со болката, тагата и губењето на бебето е долг и…

Сакам бебе – психа

Ако сонувате за сопственото дете и се обидувате да забремените, но радосниот настан е одложен, причините за тоа може да се…

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.