План за исхрана за вториот триместар

Придобивки за здравјето на жените:

Лосос: Богат со омега-3 масни киселини, кои го поддржуваат кардиоваскуларното здравје, го намалуваат воспалението и го подобруваат расположението. Содржи и…

Крем супа за женско здравје

Состојки:

1 кромид

2 моркови

2 компири

1 мала тиквичка

1 пиперка

1 главица брокула

2 чешниња лук

1 шолја…

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.