Јадење за зачнување

Состојки:

За палачинки:

Зеленчук:

Придобивки за здравјето на жените:

Говедски црн дроб:

Богат извор на железо, што е важно за здравјето на жените, особено за…

Состојки за две порции:

Придобивки за здравјето на жените:

Филе за нозе:

Богат извор на протеини, кои се основни градежни блокови на ткивата и мускулите.…

Состојки за две порции:

Придружен сос:

Придобивки за здравјето на жените:

Пилешки гради:

Извор на цели протеини кои се важни за растот и поправката на…

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.